ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 26,98
EUR 31,81
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. В Україні запустять додаток, що дозволить інвестувати в держоблігації

В Україні запустять додаток, що дозволить інвестувати в держоблігації

437

Фото: AIN.UA

Новий додаток планується запустити з 1 вересня

Керуючий партнер Megogo Федір Дроздовський та Інвестиційна група "Універ" придбали  частку в компанії Kiborg Systems, яка розробила додаток для управління фінансовими вкладеннями.

Про це повідомив співзасновник Kiborg Systems Сергій Кравецький, інформує AIN.UA.

Подробиці угоди не розголошуються. Проте видання уточнює, що разом з часткою Kiborg Systems інвестори отримали частку в бізнесі, що діє компанії, в тому числі команду та офіс. Сюди ж входять всі розроблені технології, інвестиційні стратегії, програмне забезпечення, клієнтський портфель і контракти з фінансовими установами.

Переговори про покупку частки стартували в середині березня 2020 року. Домовленість про спільний розвиток бізнесу досягли в кінці травня поточного року.

Після покупки партнери планують здійснити ребрендинг і запустити додаток під назвою Wotan. На даний момент сервіс працює в режимі бета-тестування, а повноцінний запуск планується з 1 вересня.

Додаток Wotan допомагає користувачам вкладати свої заощадження за допомогою автоматизованого сервісу Robo Advisor 4.0. Прогнозна модель додатку дозволяє індивідуально підбирати збалансований, з точки зору ризику, портфель для інвестицій. Вона імітує понад 1 млн майбутніх варіантів розвитку та обирає найбільш ймовірний при поточній макроекономічній ситуації.

За словами керівника інвестгрупи "Універ" Тараса Козака, за допомогою програми можна буде, в тому числі інвестувати в державні облігації, купувати корпоративні облігації, вкладати кошти в інвестиційні фонди.

Довідка: Інвестиційна група "Універ" працює на фондовому ринку України з 2005 року. З 2009 року компанія надає доступ до Української біржі за допомогою інтернет-трейдингу.

 

 

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро