ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Маск втратив $40 мрлд за кілька годин через спекулянтів

Маск втратив $40 мрлд за кілька годин через спекулянтів

674

Фото: vc.ru

Вартість акцій компанії Tesla на момент закриття біржових торгів 13 липня впала до 1497 доларів з рекордних 1794 доларів, зафіксованих в перші години торгів. Таким чином, капіталізація компанії за кілька годин скоротилася з 321 млрд доларів до 277 млрд доларів.

Про це повідомляє Liga.net із посиланням на CNBC.

Зазначається, що з моменту відкриття торгів на торговельному майданчику Nasdaq Нью-Йоркської фондової біржі 13 липня спостерігався ажіотажний попит на акції Tesla. У перші дві години їх вартість зросла на 16 %.

Ажіотаж було спровоковано публікацією звіту компанії про обсяги продажів автомобілів у другому кварталі 2020 року. Попередньо очікувалося, що Tesla продасть близько 72 тис.  автомобілів за звітний період. Але ці дані було скореговано до 90 650 авто. Також попит підігрівався чутками про швидке включення акцій Tesla в біржовий індекс S&P 500.

Коли вартість акцій почала наближатися до 1800 доларів, інвестори почали активно їх продавати. Всього за п'ять хвилин їх вартість впала на 209 доларів. У наступні п'ять хвилин знову було зафіксовано різкий стрибок вартості — на 218 доларів. До кінця торгової сесії ціна на акції компанії поступово знижувалася і зупинилася на позначці 1497 доларів. Це на 47 доларів менше, ніж ціна закриття попередньої сесії 10 липня.

Нагадаємо, згідно з даними Bloomberg, засновник Tesla Ілон Маск за день розбагатів на більш ніж 6 млрд доларів, посівши сьоме місце у рейтингу мільярдерів. Нині його статки складають 70,5 млрд доларів. 

 

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро