ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,46
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. В уряді анонсували початок переговорів з ЄС щодо "промислового безвізу"

В уряді анонсували початок переговорів з ЄС щодо "промислового безвізу"

571

Фото: Денис Шмигаль/facebook

Представники України та Євросоюзу невдовзі можуть почати переговори щодо впровадження так званого "промислового безвізу", який дозволить полегшити доступ української продукції на ринки ЄС.

Про це у Facebook повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль  за результатами зустрічі з виконавчим віце-президентом Єврокомісії Валдісом Домбровскісом.

За його словами, на зустрічі обговорили кілька дуже важливих тем у відносинах України з ЄС. Зокрема, йшлося про поновлення діалогу щодо оновлення Угоди про Асоціацію з ЄС в частині торговельних питань. "Ми також очікуємо на те, що вже найближчим часом вдасться сісти за стіл переговорів щодо питання "промислового безвізу", який має значно полегшити доступ української продукції на ринки ЄС. Уряд також готує більш ніж 60 євроінтеграційних законопроектів, які ми будемо виносити в зал Верховної Ради", — повідомив Шмигаль.

Також сторони обговорили ситуацію на сході України, санкційний режим проти Росії та порушення прав українців в окупованому  Криму.

Нагадаємо, на початку липня українська сторона під час візиту до Брюсселю обговорила з представниками Євросоюзу питання щодо впровадження "промислового безвізу" та угоди про спільний авіапростір.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро