ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Єврокомісія схвалила пакет заходів по відновленню ринків капіталу

Єврокомісія схвалила пакет заходів по відновленню ринків капіталу

304

Фото: ec.europa.eu

Цей пакет покликаний полегшити банківське кредитування домашніх господарств і підприємств у зв'язку з економічними наслідками пандемії коронавірусу

Європейська комісія схвалила пакет заходів по відновленню ринків капіталу, покликаний полегшити банківське кредитування домашніх господарств і підприємств.

Про це повідомляється на сайті Єврокомісії.

"Ми продовжуємо наші зусилля з надання допомоги громадянам і підприємствам ЄС в період коронавірусної кризи і подальшого відновлення", — зазначив з цього приводу заступник голови Єврокомісії Валдіс Домбровскіс.

За його словами, цільові поправки допоможуть європейським підприємствам отримати необхідне фінансування й інвестувати в економіку.

"Ринки капіталу життєво важливі для відновлення, тому що одного державного фінансування буде недостатньо, щоб повернути нашу економіку в потрібне русло", — додав Домбровскіс.

На сайті пояснюється, що пакет є частиною загальної стратегії Єврокомісії щодо відновлення економіки ЄС після кризи коронавірусу. Він пропонує точкові зміни в правилах ринку капіталу, які будуть стимулювати більший потік інвестицій в економіку, дозволять швидко рекапіталізувати компанії і збільшать можливості банків фінансувати відновлення.

Раніше "Українські реалії" писали, що лідери країн-членів ЄС зібрались 17 липня уперше на оффлайн зустріч для обговорення низки фінансових питань, зокрема і для прийняття бюджету Євросоюзу на 7 років та кроків із подолання кризи після епідемії коронавірусу. Лідери ЄС погодили план порятунку економіки на 1,8 трлн євро.

 

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро