ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
 1. Головна
 2. /
 3. Економіка
 4. /
 5. Україна розраховує якнайшвидше підписати угоду про спільний авіаційний простір з ЄС — Шмигаль

Україна розраховує якнайшвидше підписати угоду про спільний авіаційний простір з ЄС — Шмигаль

233

Фото: прес-служба Кабміну

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час робочого візиту до Брюсселя заявив, що необхідно знайти можливість підписати угоду про спільний авіаційний простір з ЄС якомога швидше

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочого візиту до Брюсселя 23 липня зустрівся з Високим представником Європейського Союзу Жозепом Боррелем. Під час зустрічі Глава Уряду висловив надію, що найближчим часом вдасться розпочати роботу над Спільною декларацією Шостого Саміту Східного партнерства. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

"Україна очікує на результативність і готова докласти максимальних зусиль для успішного Саміту. Декларація повинна підтвердити європейські прагнення і європейський вибір партнерів, а також підтримку їхньої територіальної цілісності у межах міжнародно визнаних кордонів", — зазначив Денис Шмигаль.

Читайте такожУ Кабміні з’явилось нове міністерство

На думку Прем’єр-міністра, новий порядок денний Саміту Східного партнерства на період після 2020 року повинен містити такі ключові завдання:

 • започаткування додаткового формату діалогу "ЄС+3 асоційованих партнерів";
 • посилення співпраці у сфері безпеки;
 • поступова інтеграція партнерів до внутрішнього ринку ЄС;
 • поширення на партнерів переваг Єдиного цифрового ринку і зниження тарифів на роумінг з ЄС;
 • доступ до Спільної зони платежів у євро (SEPA);
 • укладення угод про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (ACAA).

Денис Шмигаль підкреслив, що сторони мають докласти максимум зусиль для реалізації тих завдань з "20 досягнень до 2020 року", які досі залишаються невиконаними: "Маю на увазі підписання Угоди про спільний авіаційний простір. Необхідно знайти можливість підписати цю угоду з Україною якомога швидше".

"Ми розраховуємо на підтримку Європейської Комісії в цьому питанні. Це сприятиме подальшому розвитку української авіаційної галузі, збільшенню кількості польотів та пасажирських перевезень", — додав очільник Уряду.

Нагадаємо, Європейський спільний авіаційний простір — двостороння угода між ЄС і третіми країнами, що встановлює спільні стандарти безпеки та лібералізує ринкові відносин у сфері авіації, дозволяючи ефективніше та безпечніше використання повітряного простору. Переговори про спільний авіапростір з Україною завершилися в 2013 році, та підписання угоди було заблоковане через конфлікт між Великою Британією та Іспанією щодо статусу аеропорту Гібралтару.

Раніше "Українські реалії" писали, що Україна ініціює розірвання ще двох угод з СНД.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро