ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Уруський пропонує змінити керівництво Укроборонпрому

Уруський пропонує змінити керівництво Укроборонпрому

381

Фото: delo.ua

Віце-прем’єр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський вважає, що в межах реформування концерну Укроборонпром необхідно змінити його керівництво. 

Про це чиновник заявив у інтерв'ю LB.ua.

Він переконаний, що Укроборонпром не може надалі існувати в його нинішньому вигляді. "Можливо, це буде державна холдингова компанія. Перед тим пройде процес корпоратизації всіх підприємств... Я ще в 2014-у році, коли працював в Укроборонпромі, пропонував створити 7–8 холдингових компаній і над ними — керуюча компанія. Не так, як зараз в концерні відбувається: 260 людей в штаті, які втручаються в фінансову діяльність підприємств; та сидить департамент безпеки, що слідкує, як директор закуповує, вибачте, мило, туалетний папір і таке інше. Управляюча компанія повинна дивитися, куди розмістити акції цих холдингових компаній, а не втручатися в фінансову та економічну діяльність", — розповів Уруський.

За його словами, у процесі реформування з Укроборонпрому можуть вивести спецекспортерів і змінити назву самого концерну, "бо ця назва стала надто токсичною".

Міністр наголосив, що підтримує корпоративне управління в концерні, але хоче бачити там фахових людей. "Фахово підготовлений і професійний менеджмент керуючої компанії  запорука того, в нас все налагодиться і буде нормально функціонувати",  вважає Уруський.

Водночас він заявив, що не збирається "воювати" з чинним керівництвом Укроборонпрому. "У них є напрацювання, я готовий їх вислухати. І в принципі, наші погляди на майбутню трансформацію Укроборонпрому не сильно відрізняються",  сказав віце-прем'єр.

Нагадаємо, в межах реформування Укроборонпром планує об'єднати свої підприємства в шість окремих холдингів або корпорацій — авіаційна, авіаремонтна, ракетобудівна, бронетанкова групи компаній, а також радарна та морська системи. Після цього концерн планують ліквідувати.

9 липня у Верховній Раді зареєстрували законопроект № 3822 щодо реорганізації підприємств Укроборонпрому.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро