ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. ОПЗ заявляє про загрозу зупинки

ОПЗ заявляє про загрозу зупинки

295

Фото: biz.censor.net.ua

Скандал розгорівся навколо конкурсного відбору постачальника давальницької сировини для ОПЗ

Навколо конкурсного відбору постачальника давальницької сировини для Одеського припортового заводу (ОПЗ) розгорнулася бурхлива інформаційна хвиля з метою дестабілізації обстановки на підприємстві. Це може призвести до зупинки заводу.

Про це повідомляє прес-служба ОПЗ.

На підприємстві стверджують, що зацікавлені групи намагаються чинити тиск на членів правління заводу з метою змінити рішення щодо проведення процедури відбору та визначення замовника робіт з перероблення давальницької сировини та послуг з відвантаження готової продукції для ОПЗ. 

"Конкурсний відбір проводився відповідно до затвердженого порядку відбору. На другому етапі конкурсу всі учасники надали максимально вигідні для підприємства пропозиції. Наразі переходимо до фінального етапу — визначенню переможця відбору", — заявили у прес-службі.

Читайте також: ОПЗ закликає Зеленського обмежити імпорт міндобрив

В ОПЗ додали, що 16 місяців простою виробничих потужностей, скорочена робоча неділя, невиплата заробітної плати та відтік великої кількості кваліфікованих кадрів призвели до тривалої соціальної напруги на підприємстві та в місті Южне. "Ми не можемо допустити повтору цієї ситуації. Тому будемо оперативно реагувати на спроби зриву конкурсного відбору та дестабілізації обстановки на заводі", — сказав в. о. голови правління  директора ОПЗ Микола Синиця.

Нагадаємо, у серпні 2019 року Одеський припортовий завод після тривалого простою запустив виробництво аміаку і карбаміду.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро