ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Крюківський завод вже виготовив для Укзалізниці 20 з 90 вагонів, про які просив Зеленський

Крюківський завод вже виготовив для Укзалізниці 20 з 90 вагонів, про які просив Зеленський

380
Крюківський завод вже виготовив для Укзалізниці 20 з 90 вагонів, про які просив Зеленський 1 Крюківський завод вже виготовив для Укзалізниці 20 з 90 вагонів, про які просив Зеленський 2 Крюківський завод вже виготовив для Укзалізниці 20 з 90 вагонів, про які просив Зеленський 3

Фото: kmu.gov.ua

Крюківський вагонобудівний завод (КВБЗ) на прохання президента Володимира Зеленського вже виготовив 20 з 90 пасажирських вагонів, які вирішили закупити для Укрзалізниці.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час відвідування заводу, інформують "Українські Реалії". 

Він зазначив, що обговорив з головою наглядової ради підприємства питання падіння попиту на продукцію заводу. "Необхідно зробити кроки по захисту вітчизняного виробника і просування його на експорт по всьому світу, як це було раніше і навіть в більших об’ємах", — сказав Шмигаль.

Також він згадав проблему щодо оплати Укрзалізницею 20 пасажирських вагонів, які понад рік зберігаються на заводі і були виготовлені за контрактом 2018 року.  "20 з них [з 90 вагонів] уже виготовлені. За 18 вже відбувається оплата і вони відвантажені. Ще два готові і є домовленості з Укрзалізницею. Будуть проводитися наради стосовно якості цих вагонів і оплати у відповідності до мирової угоди. Ще буде 70 додаткових. В сумі це 90 вагонів", — сказав очільник уряду.

Стосовно закупівлі Укрзалізницею дизель-потягів, Шмигаль заявив, що це питання вирішуватиметься відповідно до фінансового плану УЗ. 

"В Укрзалізниці є потреба в таких потягах. Тому, говорячи про фінансовий план і перспективу трьох років, на базі Міністерства інфраструктури будемо вести розмову про те, за яким графіком Укрзалізниця спільно з Крюківським заводом зможе придбати дизель-потяги", — повідомив очільник уряду. При цьому він не уточнив, якого року планують закупівлю дизель-потягів. "Ви ж розумієте стан Укрзалізниці, коли там фактично три місяці був режим локдауна через карантин. Це також не сприяло покращенню фінансового стану УЗ. Тому тут треба збалансувати стан Укрзалізниці, необхідність в новому рухомому складі і програму розвитку вітчизняного виробництва", — підсумував Шмигаль.

Нагадаємо, 6 березня 2020 року президент Володимир Зеленський під час візиту на КВБЗ пообіцяв забезпечити замовлення на 90 пасажирських вагонів та три дизель-поїзди.

Довідка: Крюківський вагонобудівний завод (м. Кременчук) — одне з найбільших і найстаріших машинобудівних підприємств в Україні, що спеціалізується на виробництві транспортних засобів, першою чергою залізничного рухомого складу. 

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро