ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. S&P підвищило рейтинг Укрзалізниці до "B-" з прогнозом "негативний"

S&P підвищило рейтинг Укрзалізниці до "B-" з прогнозом "негативний"

243

Фото: 112.ua

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings підвищило довгостроковий кредитний рейтинг АТ "Укрзалізниця" до рівня "B-" з "CCC".

Про це повідомила прес-служба УЗ.

За словами виконуючого обов'язки голови правління компанії Івана Юрика, це підвищення стало результатом активного впровадження антикризової програми компанії та нещодавньої фіналізації процесу реструктуризації фінансового боргу перед Ощадбанком, що позитивно позначилося на стані ліквідності компанії та надалі надасть змогу забезпечити необхідний рівень фінансування поточних витрат.

"У своєму повідомленні Standard & Poor's зазначило, що рейтингова дія відображає зниження боргового навантаження на ліквідність поточного періоду після підписання УЗ угод щодо реструктуризації боргу перед банком. З огляду на негативний вплив пандемії на фінансові ринки, Укрзалізниця реалізувала необхідні кроки й досягла угоди з банком про відстрочення погашення боргу на термін до трьох років із можливістю дострокового погашення боргу", — зазначено у повідомленні.

Водночас, як додали в УЗ із посиланням на S&P, "негативний" прогноз рейтингу показує невизначеність щодо зовнішнього середовища, в якому перебуває Укрзалізниця та інші компанії, а також потенційні ризики, пов'язані з цим.

Як повідомляли "Українські Реалії", на посаду голови Укрзалізниці претендують чотири українці й два іноземці.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро