ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Шмигаль доручив забезпечити замовленнями Крюківський вагонобудівний завод

Шмигаль доручив забезпечити замовленнями Крюківський вагонобудівний завод

771

Фото: delo.ua

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерству інфраструктури, Мінекономіки та Міністерству фінансів винайти кошти для забезпечення Крюківського вагонобудівного заводу (КВБЗ) замовленнями до кінця поточного року.

Про це він сказав під час засідання уряду 29 липня, інформують "Українські Реалії". 

"Відповідно до вчорашніх домовленостей прошу Владислава Артуровича [Криклія, міністра інфраструктури — УР], Міністерство економіки, Мінфін провести всі необхідні наради і фактично знайти можливість вже в цьому році забезпечити підприємство замовленнями", — сказав Шмигаль.

Він поінформував, що 28 липня відбулася оплата за перші 18 вагонів, які вже виготовлено. Щодо придбання ще двох вагонів робота продовжуватиметься в юридичній площині. "Ми разом з представниками заводу, профільними міністрами та Укрзалізницею домовилися найближчим часом визначити механізм придбання і запуску ще 70 вагонів", — додав очільник уряду.

Крім того, він доручив МЗС реформувати дипломатичні представництва України, переорієнтувавши їх на підтримку експортного потенціалу країни.

Нагадаємо, 6 березня 2020 року президент Володимир Зеленський під час візиту до КВБЗ пообіцяв забезпечити замовлення на 90 пасажирських вагонів та три дизель-поїзди.

28 липня прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Крюківський вагонобудівний завод вже виготовив 20 з 90 пасажирських вагонів для Укрзалізниці.

Довідка: Крюківський вагонобудівний завод (м. Кременчук) — одне з найбільших і найстаріших машинобудівних підприємств в Україні, що спеціалізується на виробництві транспортних засобів, першою чергою залізничного рухомого складу. 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро