ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Економічна ситуація до вересня тільки погіршиться, а з бюджетом буде взагалі катастрофа — Железняк

Економічна ситуація до вересня тільки погіршиться, а з бюджетом буде взагалі катастрофа — Железняк

403

Фото: dw.com

Заступник голови фракції "Голос" у парламенті Ярослав Железняк прогнозує також відставку уряду Дениса Шмигаля

Заступник голови фракції "Голос" у парламенті Ярослав Железняк вважає, що цієї осені розпуску Верховної Ради не буде. У той же час більш ніж ймовірна відставка уряду Дениса Шмигаля, повідомив нардеп в інтерв'ю LB.ua.

"Так, були такі чутки (про розпуск Ради восени — УР). Вони з’явилися після провалу програми уряду (програму діяльності уряду Шмигаля Рада не підтримала двічі — УР). І після неголосування за призначення міністра освіти. Якщо прослідкувати, звідки з’явилися такі чутки, то бачимо, що від депутатів зі "Слуги народу", які орієнтовані на Офіс президента", — заявив він.

Читайте також: Уряд призначив п’ятьох заступників міністрів

Железняк наголосив, що коли депутати починають детально дізнаватися про аргументацію мотивів розпуску, колеги зі "Слуги народу" озвучують наступне.

"Та ні, це було емоційне рішення, ти не розумієш". І таке інше. Я це вже бачив декілька разів у минулому скликанні, коли депутати, орієнтовані тоді на Адміністрацію президента Порошенка, теж робили подібні речі. Моя особиста думка — це все робиться для того, щоб вгамувати своїх депутатів. Щоб вони більше дослухалися до певних позицій і порад з Офісу президента. Логічних передумов для розпуску цього парламенту я не бачу. Мені буде дуже цікаво спостерігати, як мажоритарники зі "Слуги народу" це сприймуть. Тому що в разі дострокових виборів їхні шанси потрапити знову до влади будуть вкрай низькі. По-друге, всі діючі політсили з різних причин болісно на це відреагують... Рейтинги зараз показують тренд на зниження у всіх сил", — додав він.

Він додав, що жодної підстави для підвищення рейтингу не бачить, "бо економічна ситуація до вересня тільки погіршиться, а з бюджетом буде взагалі катастрофа".

Водночас він прогнозує відставку уряду Дениса Шмигаля.

Як повідомляли "Українські реалії", прем'єр-міністр Денис Шмигаль каже, що кандидатури на посаду міністра агрополітики поки що немає.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро