ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. З серпня в Україні запровадять "касові апарати у смартфоні"

З серпня в Україні запровадять "касові апарати у смартфоні"

494

Фото: ukrinform.ru

З 1 серпня в Україні запроваджується можливість використання фізичними особами-підприємцями програмних розрахунково-касових апаратів (РРО)

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

"Програмний продукт є альтернативою традиційним касовим апаратам і встановити його можна на смартфон, планшет, комп’ютер чи інший пристрій, який має ОС Android або Windows. Найближчим часом буде запроваджено і ПРРО для iOS. Тобто при наявності класичного РРО бізнес не має обов'язку переходити на програний продукт", — пояснив міністр фінансів Сергій Марченко.

За даними Мінфіну, з 1 січня 2021 року в Україні почнеться другий етап  використання РРО для певних видів діяльності ІІ-IV груп фізичних осіб-підприємців стане обов’язковим.

З 1 квітня 2021 року стартує третій етап  застосування РРО (традиційних або програмних) стане обов'язковим для фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку 2, 3, 4 груп незалежно від видів діяльності.

Нагадаємо, 20 вересня 2019 року Верховна Рада схвалила закони, які докорінно змінюють систему адміністрування податків і використання реєстраторів розрахункових операцій.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро