ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Фірташ уникнув поділу азотного бізнесу і штрафу на 100 млн грн

Фірташ уникнув поділу азотного бізнесу і штрафу на 100 млн грн

400

Фото: Персональный сайт Дмитра Фірташа

Господарський суд Києва визнав недійсним поділ холдингу Ostchem Дмитра Фірташа, таким чином повністю задовольнивши позовні вимоги компаній Рівнеазот, "Черкаський "Азот" і "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот".

Відповідне рішення суд ухвалив 29 липня, інформує прес-служба Group DF.

"За результатами оцінки наданих позивачами доказів, суд прийняв рішення на користь підприємств азотного бізнесу Group DF. Таким чином позивачі довели безпідставність висновків АМКУ в тому, що підприємства азотного бізнесу групи займали монопольне (домінуюче) становище на ринку азотних мінеральних добрив в 2014–2017 рр. і зловживали цим положенням", — йдеться в заяві групи.

У Group DF додали, що це рішення суду означає також незаконність накладення на "НФ Трейдинг Україна" штрафу в розмірі 107 млн грн.

Нагадаємо, 5 вересня 2019 року АМКУ ухвалив рішення про примусовий розділ азотного бізнесу Дмитра Фірташа протягом дев'яти місяців через зловживання монопольним становищем на ринку добрив.

Довідка: Активи азотної хімії Group DF Дмитра Фірташа консолідує група Ostchem, яка охоплює підприємства з виробництва азотних добрив "Азот" (Черкаси), Рівнеазот, "Сєвєродонецьке об'єднання Азот" (Луганська обл.) і "Концерн Стирол" (Донецька область).

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро