ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Український фонд Genesis Investments інвестував $500 тис. у литовский стартап

Український фонд Genesis Investments інвестував $500 тис. у литовский стартап

514

Фото: investory.news

Український венчурний фонд Genesis Investments і литовський Iron Wolf Capital інвестували 500 тис. доларів у SaaS-стартап RedTrack.io з аналізу та управління рекламними кампаніями.

Про це повідомляє Ain.ua.

Цей стартап призначений для медіа-байерів, рекламних агентств, e-commerce та інших видів бізнесу, які розміщують і закуповують рекламу онлайн. RedTrack.io дозволяє в режимі реального часу аналізувати витрати на рекламу та ефективність кожного каналу трафіку, а також збирати всі дані в одному інтерфейсі.

Залучені в межах посівного раунду кошти допоможуть RedTrack розширити функції продукту за допомогою машинного навчання та прискорити автоматизацію процесу купівлі реклами.

Як зазначив CEO RedTrack Влад Жовтенко, українець за походженням, RedTrack.io — це незалежний від цифрових каналів інструмент, який допомагає медіа-байерам засновувати свою роботу на даних, а не на припущеннях. "Оскільки ми ростемо, то наразі націлені на прикладне застосування машинного навчання для пошуку нових рішень автоматизації роботи з рекламою", — сказав він.

Своєю чергою генеральний партнер Genesis Investments Віталій Лаптенок констатує, що наразі ринок digital-реклами знаходиться на підйомі. За даними eMarketer, до кінця 2020 року на онлайн-рекламу в світі витратять приблизно 700 млрд доларів. Попри те, що компанії планують скоротити витрати на рекламу в поточному році, Лаптенок прогнозує зростання на 7 % у порівнянні з 2019 роком. 

Нагадаємо, східноєвропейський венчурний фонд Genesis Investments з моменту свого заснування інвестував в Amazing Apps, Liki24, BasenjiApps, Mate Academy та інші компанії. Фонд фокусується на технологічних бізнесах у сферах Education Tech, Digital Health, AI / ML, Mobile на посівних і передпосівних стадіях.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро