ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Часткове безробіття: українські роботодавці подали 215 тис. заявок для отримання допомоги

Часткове безробіття: українські роботодавці подали 215 тис. заявок для отримання допомоги

320

Фото: pravda.com.ua

Станом на 3 серпня роботодавці подали до центрів зайнятості понад 215,7 тис. пакетів документів для отримання допомоги за програмою з часткового безробіття. Зокрема, від ФОПів, які є застрахованими особами, надійшло понад 188 тис. заявок.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Лідерами за кількістю поданих заявок від підприємців залишаються роботодавці Харківської, Львівської, Донецької, Сумської та Чернівецької областей.

За даними Мінекономіки, через центри зайнятості державі вдалося здійснити виплати та зберегти робочі місця для понад 357 тисяч людей, з них 174,5 тисячі — ФОПи. В межах програми вже виплачено допомоги на 1 829,9 млн грн.

Водночас в міністерстві констатують, що останнім часом зростання кількості зареєстрованих безробітних зупинилося. Так, у квітні статус безробітного отримали 149 тисяч осіб, у травні їхня кількість становила 97 тисяч осіб, у червні — 75 тисяч осіб, у липні — 68 тисяч.

Всього за період карантину, з 12 березня по 31 липня, статус безробітного отримали понад 395 тисяч громадян. З початку року працевлаштовано понад 370 тисяч українців, зокрема 222 тисячі за період карантину. "Зокрема, вдалось задіяти людей у сільському господарстві  46 % від усіх працевлаштованих; у переробній промисловості  14 %  та у сфері торгівлі  13 %", — поінформували в Мінекономіки.

Нагадаємо, 10 липня в Мінекономіки повідомляли, що завдяки програмі з часткового безробіття вдалося зберегти понад 300 тис. робочих місць.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро