ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Данилишин закликав "залишки" колишнього правління НБУ піти

Данилишин закликав "залишки" колишнього правління НБУ піти

264

Фото: zik.ua

За його словами, "країну накриває мара "говорящих соросят", які поняття не мають про що говорять

Голова Ради НБУ Богдан Данилишин заявив, що колишнє правління Нацбанку створило міф реформаторів і реформ в банківській сфері 2014–2020 років, та закликав "залишки" колишнього правління НБУ піти.

Про це він написав у Facebook, коментуючи статтю Тетяни Унковської.

"Міф реформаторів, який створило для себе колишнє правління, має розвіятися, як і міф іншої країни після 2014 року. Це період втрачених можливостей. Ми втратили потенціал країни, а накрили її гаслами, замість стимулювання бізнесу забезпечили стимулювання рівня олігархізації економіки, втрату інституційної спроможності управління через постійне цькування місцевих управлінських кадрів, формування меншовартості і нездатності українців керувати розвитком господарства. Це призвело до залучення всякого роду радників, консультантів, міністрів – гастролерів, які за останні роки нанесли шкоди більше, ніж всі корупціонери разом взяті",  заявив Данилишин.

За його словами, "країну накриває мара "говорящих соросят", які не мають уявлення, про що говорять, але активно пропагують якісь фрази, що дальше заводять в тупик".

Данилишин також разом з автором статті розкритикував правління НБУ за значний відсотковий дохід, який отримували банки за депозитними сертифікатами.

"З цим треба закінчувати. Треба, щоб залишки колишнього правління НБУ зрозуміли, що їхніх "реформ" вже досить, є кому вже їх здійснювати в особі нового голови НБУ, який має сформувати свою нову команду",  написав він.

Нагадаємо, рада Національного банку звільнила Сергія Холода з посади заступника голови центробанку.

22 липня Рада Нацбанку звільнила Олега Чурія з посади заступника голови НБУ. На його місце було призначено Юрія Гелетія.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро