На початок серпня 2020 року в українських підземних сховищах (ПСГ) накопичено 22 млрд кубометрів газу, що на 6,3 млрд більше, ніж торік.
Про це повідомляє прес-служба Укртрансгазу.
"Це означає, шо газосховища заповнені на 71 %", — констатують в компанії.
За її даними, компанії-нерезиденти зберігають в Україні 5,2 млрд кубометрів газу — це майже в чотири рази більше, ніж торік. "Таким чином українські ПСГ стають гарантом енергетичної безпеки не лише для України, а й для країн ЄС", — зазначають в Укртрансгазі.
Очікується, що цього року на кінець сезону запаси природного газу в ПСГ сягнуть 25,5–26,5 млрд кубометрів. "Це стане найвищим рівнем наповнення вітчизняних газосховищ за часів незалежної України", — повідомили в компанії.
Нагадаємо, 22 липня прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна запасла до майбутнього опалювального сезону рекордні обсяги газу та вугілля.