ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Україна розробляє нову економічну стратегію для Донбасу — Резніков

Україна розробляє нову економічну стратегію для Донбасу — Резніков

423

Фото: Liga.net

Україна розробляє амбітну економічну стратегію для Донбасу і вже приблизно у вересні уряду представлять її дорожню карту.

Про це в авторській статті для американського аналітичного центру Atlantic Council заявив віце-прем'єр України Олексій Резніков. 

Резніков написав, що "цей підхід, мабуть, найкраще описати як український підхід до поняття "особливий статус" для регіону з метою трансформації інвестиційного клімату та впровадження нової економічної моделі на регіональному рівні".

На його думку, цей процес має почати набирати обертів якомога швидше в районах Донбасу, які наразі перебувають під контролем українського уряду, а потім він може поширитися на окуповані Росією райони після їх звільнення.

Віце-прем'єр зазначив, що офіційний Київ, як і раніше, підтримує Мінський мирний процес і переговори в нормандському форматі. Однак при цьому зазначає, що це не відображає всієї повноти стратегії українського уряду щодо виходу за межі поточного конфлікту.

"Ми вважаємо, що реінтеграція Донбасу означає перехід від війни з Росією до європейських можливостей. Як європейські інвестиції перетворили Донбас дев'ятнадцятого століття на один з промислових двигунів континенту, так і друга хвиля міжнародної участі в Східній Україні може створити нову добу можливостей для зростання", — вважає урядовець.

Віце-прем'єр закликав міжнародних інвесторів разом з урядом України долучитися до процесу відновлення регіону. Він упевнений, що, почавши з підконтрольної Києву частини Донбасу, надалі можна буде говорити про возз'єднання окупованих територій та їх відновлення.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро