ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,27
EUR 32,60
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Капітальні інвестиції АМПУ на 2020 рік заплановано в обсязі 1 млрд 116 млн грн — Криклій

Капітальні інвестиції АМПУ на 2020 рік заплановано в обсязі 1 млрд 116 млн грн — Криклій

118

Фото: dw.com

Фінансовим планом АМПУ на 2020 рік передбачається отримання чистого доходу від реалізації продукції у розмірі 7 млрд 487 млн грн

У середу, 5 серпня, на своєму засіданні Уряд схвалив проект розпорядження КМУ "Про затвердження фінансового плану державного підприємства "Адміністрація морських портів України" на 2020 рік. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, зазначає прес-служба Мінінфраструктури.

“Морські порти демонструють зростання в умовах коронакризи. Важливо продовжувати створювати умови для зростання всієї морської галузі. Капітальні інвестиції Адміністрації морських портів на 2020 рік заплановано в обсязі 1 млрд 116 млн грн (без ПДВ)”,  зазначив очільник Міністерства.

Фінансовим планом АМПУ на 2020 рік передбачається отримання чистого доходу від реалізації продукції у розмірі 7 млрд 487 млн грн, а також загальні доходи у розмірі 7 млрд 962 млн грн. Разом з тим, чистий прибуток підприємства планується у розмірі 2 млрд 085 млн грн, а до державного бюджету та цільових фондів передбачається спрямувати 3 млрд 613 млн грн.

Нагадаємо, міністр інфраструктури України Владислав Криклій спростував інформацію щодо проведення у жовтні цього року тендеру з вибору підрядника, який займатиметься підйомом затонулого танкера Delfi в Одесі.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро