ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Італія може скасувати продаж Богуслаєву-молодшому острова за $10 млн — ЗМІ

Італія може скасувати продаж Богуслаєву-молодшому острова за $10 млн — ЗМІ

293

Фото: glavcom.ua

Острів, який купив Богуслаєв-молодший, від 1989 року є природним заповідником

Італійська влада вивчає обставини придбання Лігурійського острова Галлінарі сином екс-власника компанії "Мотор Січ" Олександром Богуслаєвим. Про це інформує з посиланням на Corriere Della Sera.

Острів, який купив Богуслаєв-молодший, від 1989 року є природним заповідником. А, отже, пріоритетним правом на його придбання може скористатися держава.

"Компетентні органи міністерства вивчають документи, наявні обмеження і наші пріоритетні права",  зазначив міністр культурної спадщини та культурної діяльності Італії Даріо Франческіні.

"Острів настільки важливий для нас і для прибережних муніципалітетів цього району з туристичної точки зору, що я вважаю правильним вивчити всі процедурні аспекти продажу",  заявив мер найближчого до острова міста Албенга Ріккардо Томатіс.

Коли стало відомо, що острів придбав Олександр Богуслаєв, італійська преса стала висловлювати побоювання, що доступ на острів буде відкрито лише для еліти.

Зазначалося, що у світі є чимало приватних островів, проте йдеться про віддалені атоли, в той час як Галлінарі доступний для всіх, у кого є човен або гроші, щоб його найняти.

"Жодне будівництво або інші спекуляції не будуть допущені на острові з огляду на його природний статус", — пообіцяв мер Албенга.

Нагадаємо, син колишнього власника компанії "Мотор Січ" 42-річний Олександр Богуслаєв купив острів Галлінара біля берегів італійської Лігурії за 10 мільйонів євро. 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро