ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Зеленський обговорив з інвесторами будівництво водневого заводу вартістю понад 300 млн євро (ОНОВЛЕНО)

Зеленський обговорив з інвесторами будівництво водневого заводу вартістю понад 300 млн євро (ОНОВЛЕНО)

730
Зеленський обговорив з інвесторами будівництво водневого заводу вартістю понад 300 млн євро (ОНОВЛЕНО) 1 Зеленський обговорив з інвесторами будівництво водневого заводу вартістю понад 300 млн євро (ОНОВЛЕНО) 2

Фото: president.gov.ua

Керівництво Міністерства енергетики обговорило з інвесторами у галузі альтернативної енергетики потенціальні проекти з будівництва дата-центрів та водневого заводу.

Про це повідомляє прес-служба Міненерго.

Зазначається, що на зустрічі були присутні директор ТОВ "Н2" Андрій Жовнер та СЕО Yom Capital Ltd Волтер Комарек.

Сторони також обговорили потенціальні проекти з будівництва дата-центрів та водневого заводу для завантаження вітчизняних генерувальних потужностей. Зокрема, інвесторів цікавить південний регіон, де спостерігається значний профіцит електроенергії, співпраця із НАЕК "Енергоатом", ПрАТ "Укргідроенерго". "Створення нових споживачів електроенергії допоможе завантажити незадіяні генеруючі потужності та розвантажити елементи системи передачі", — зазначили в міністерстві.

Оновлено о 13:20. Згодом президент Володимир Зеленський зустрівся з інвесторами, які мають намір реалізувати в Україні низку проектів. В Офісі президента уточнили, що, зокрема, представники Yom Capital Ltd планують побудувати обчислювальний дата-центр потужністю 1 ГВт, а представники компанії NBT — вітроелектростанцію потужністю 800 МВт і потужності з електролізного виробництва водню на 200 МВт на території Запорізької області. Обсяг інвестицій, залучених для будівництва вітроелектростанції, становитиме понад 1,2 млрд євро, а для виробництва водню — понад 300 млн євро.

CEO компанії NBT також повідомив про намір залучити прямі інвестиції задля покращення електросистем України на суму понад 140 млн євро.

Нагадаємо, 27 липня в Міненерго заявили, що розглядають питання щодо будівництва заводу з виробництва водню.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро