ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Моніторинг раз на годину і пильна охорона: в Group DF Фірташа розповіли про умови зберігання аміачної селітри

Моніторинг раз на годину і пильна охорона: в Group DF Фірташа розповіли про умови зберігання аміачної селітри

550

Фото: agrotrade.club

Диверсифікована міжнародна група компаній Group DF заявляє про належні умови зберігання аміачної селітри на хімічних підприємствах, які входять до складу групи холдингу Ostchem Дмитра Фірташа.

Про це повідомили у прес-службі Group DF, передають "Українські Новини".

"Усі підприємства холдингу Ostchem (об'єднує азотний бізнес Group DF) відповідають вимогам українського законодавства, а вся продукція підприємств зберігається чітко у відповідності до стандартів ГОСТ 7370: 2013" Нітрат амонію (Селітра аміачна). Технічні умови", якими регламентуються умови зберігання готового продукту. Підприємства Ostchem сертифіковані за міжнародним стандартом ISO 9001 (International Organization for Standardization), що описує вимоги до системи менеджменту якості організацій і підприємств", — повідомили у прес-службі.

У Group DF наголошують, що сертифікація проходить щорічно — це одна з вимог глобальних покупців і трейдерів азотних добрив. Їхні представники перевіряють весь виробничий цикл та умови зберігання, доставку, перевалку в портах тощо.

Читайте також: Фірташ уникнув поділу азотного бізнесу і штрафу на 100 млн грн

У Групі звернули увагу на те, що найбільш небезпечне не стільки виробництво, скільки зберігання насипної аміачної селітри. "Практично 95 % аміачної селітри на наших підприємствах зберігається окремо в герметично запакованих спеціальних м'яких контейнерах з поліпропіленової тканини, біг бегах, що значно зменшує її вибухонебезпечність. Всі заводи і склади групи є режимними об'єктами і відносяться до категорії об'єктів підвищеної небезпеки. Щорічно на об'єктах проводяться комплексні планові та позапланові перевірки такими відомствами, як Держпраці, МНС, Госеконадзор на відповідність вимогам безпеки перевіряють представники СБУ", — розповіли в Group DF. При цьому доступ на об'єкти є тільки у персоналу за спецперепустками під наглядом незалежної охорони.

Зазначається, що моніторинг якості продукції, що знаходиться на складах, здійснюється один раз на годину, а кожна партія (технологічний цикл) сертифікована із зазначенням всіх параметрів випущеної продукції.

У Групі компаній стверджують, що вітчизняні заводи є повністю прозорими для будь-яких органів контролю. "Однак перевалку, зберігання і транспортування аналогічної імпортної продукції багато експертів і учасники ринку обґрунтовано вважають недостатньо прозорою і безпечною. У закордонних країнах імпорт і оборот аміачної селітри обмежений і ретельно контролюється державою. Наприклад, Туреччина повністю заборонила імпорт аміачної селітри. В Україні аміачна селітра ввозиться без обмежень. Тільки в 2019 році в Україну було завезено з Туреччини і Грузії (найбільші країни-імпортери) близько 500 тисяч тонн селітри", — наголосили у прес-службі.

Читайте також: Бейрут оголосили зоною лиха. Від вибухів загинули щонайменше 100 людей, понад 4 тисячі постраждали 

Водночас у Group DF зауважили, що у багатьох випадках імпортна аміачна селітра виготовлена в Росії і постачається до України в обхід чинного ембарго через інші країни.

У Групі вважають, що додаткові перевірки, ініційовані владою, тільки посилять безпеку всього циклу виробництва, зберігання і транспортування аміачної селітри.

Нагадаємо, 6 серпня прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив перевірити умови зберігання аміачної селітри в Україні у зв’язку з масштабними вибухами у ліванській столиці Бейруті.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро