ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Коломойський відреагував на звинувачення Мін'юсту США

Коломойський відреагував на звинувачення Мін'юсту США

689

Фото: Zik.ua

Український олігарх Ігор Коломойський заперечує звинувачення Міністерства юстиції США в тому, що він відмивав гроші ПриватБанку. Він стверджує, що всі інвестиції в США робив зі своїх коштів.

Про це він заявив в коментарі LB.ua.

"Все інвестиції в Сполучених Штатах Америки були зроблені з власних коштів, отриманих в 2007–2008 роках за угодою з компанією "Євраз" і з доходів інших бізнесів, які зберігалися в ПриватБанку, — сказав Коломойський.

Тим часом на сайті Мін'юсту США з'явилася докладніша інформація. Повідомляється, що в Окружний суд Південного округу Флориди подано два позови про конфіскацію комерційної нерухомості в Луїсвіллі (штат Кентуккі) і Далласі (штат Техас). Американська сторона стверджує, що вона була придбана за виведені з ПриватБанку гроші.

У позовах зазначається, що бізнесмени Коломойський і Геннадій Боголюбов "пограбували ПриватБанк на мільярди доларів".

"Обидва отримували шахрайські позики і кредитні лінії приблизно з 2008 по 2016 рік, коли схема була розкрита і банк був націоналізований НБУ... Вони відмивали частину злочинних доходів за допомогою рахунків фіктивних підприємств, перш за все в кіпрському відділенні ПриватБанку, до переказу коштів в Сполучені Штати", — йдеться в заяві Мін'юсту.

Також повідомляється, що спільники Коломойського і Боголюбова в США Мордехай Корф і Уріель Лабер створили мережу компаній c варіаціями назви Optima для відмивання грошей та подальшого їх інвестування.

"Вони придбали нерухомість і підприємства по всій країні на сотні мільйонів доларів, включно з майном, яке підлягає конфіскації: офісну вежу в Луїсвіллі, відому як PNC Plaza, і офісний парк в Далласі, відомий як колишня штаб-квартира CompuCom. Загальна вартість будівель становить близько 70 млн доларів", — додали в Мін'юсті США.

Коломойський і Боголюбов вважаються невинними доти, доки їхню провину не буде доведено в суді.

Нагадаємо, в США розслідують справу проти Коломойського, який підозрюється у відмиванні виведених з ПриватБанку грошей.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро