ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Бутусов: США вирішили вибити Коломойського з української політики і бізнесу

Бутусов: США вирішили вибити Коломойського з української політики і бізнесу

414

Фото: censor.net.ua

США, висунувши звинувачення олігарху Ігорю Коломойському у розкраданні та відмиванні коштів ПриватБанку, вирішили вибити його з української політики та бізнесу.

Таку думку у Facebook висловив головний редактор видання "Цензор.net" Юрій Бутусов.

Зокрема, він послався на статтю The Washigton Post, в якій зазначено, що Коломойський тісно пов'язаний з президентом Володимиром Зеленським. "Говориться про їхню співпрацю, про те, що Коломойський себе комфортно почуває в Україні завдяки співпраці з Зеленським, що Зеленському вкрай важлива підтримка телеканалу Коломойського", — пише Бутусов.

Він дійшов висновку, що таким чином "США вирішили вибити Коломойського з української політики, і взагалі з будь-якої політики та бізнесу". "США посилають сигнал Зеленському, що Коломойський занадто сильно на нього впливає і заважає американським інтересам в Україні, і ця співпраця є неприйнятною, і США зроблять все, щоб усунути вплив Коломойського на Зеленського", — зазначає журналіст.

Також, на його думку, США не допустять руйнування ПриватБанку і його подальшого повернення Коломойському. "США не допустять виправдання Коломойського і Боголюбова у даній справі, не допустять їм повернення якихось активів або отримання преференцій", — вважає Бутусов.

Він прогнозує, що невдовзі будуть й інші дії США щодо всіх структур, партнерів, рахунків олігарха, які можуть закінчитися конфіскацією, як це було у справі Павла Лазаренка. "Втім, Коломойський готувався до такого сценарію, тому чим завершаться претензії до пов'язаних з ним активів, поки не ясно", — підсумував журналіст.

Як повідомляли "Українські Реалії", Міністерство юстиції США звинуватило українського олігарха Ігоря Коломойського у розкраданні мільярдів доларів з ПриватБанку і відмиванні цих коштів у Сполучених Штатах і в усьому світі.

Проте Коломойський заперечив всі звинувачення з боку Мін'юсту США.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро