ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Максимально перепроданий за 40 років: Morgan Stanley обмежив продаж долара

Максимально перепроданий за 40 років: Morgan Stanley обмежив продаж долара

324

Фото: НБУ

Американський інвестиційний банк Morgan Stanley припинив продаж долара і зайняв "тактично нейтральну" позицію щодо американської валюти.

Про це йдеться у записці банку для клієнтів, повідомляє Reuters.

Банк констатує, що зараз долар перебуває на найвищому рівні перепроданості більш ніж за 40 років. Тому інвестбанк вирішив вийти з коротких позицій в індексі долара, що відстежує його динаміку проти шести валют, і закрити довгі позиції в євро та австралійському доларі проти американського долара.

Також Morgan Stanley почав формувати ризики для ралі в акціях після поліпшення корпоративних прибутків і потоків інвестицій за останні півмісяця.

За даними банку, індекс настроїв Combined Market Timing Indicator тепер дає сигнал "продавати" вперше з січня 2018 року. "З огляду на те, що глобальні ринки тактично розтягнуті, сигнал продажу в нашому MTI (Market timing indicator)  додасть до думки про те, що зростання ринків може бути обмежене в короткостроковій перспективі", — йдеться в записці.

Нагадаємо, днями в Morgan Stanley спрогнозували падіння американського ринку акцій на 10 % через ріст захворюваності на COVID-19, невизначеність напередодні президентських виборів США і практично неконтрольований ріст державних витрат на підтримку населення і бізнесу.

Наприкінці липня 2020 року американська інвестиційна компанія Goldman Sachs заявила, що американський долар може втратити статус світової резервної валюти.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро