ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,63
EUR 33,50
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Антимонопольний комітет продовжує здійснювати дослідження купівлі акцій "Мотор Січ"

Антимонопольний комітет продовжує здійснювати дослідження купівлі акцій "Мотор Січ"

150

Фото: з відкритих джерел

АМКУ розглядається 4 справи про набуття опосередкованого контролю над ПАТ "Мотор Січ"

Наразі АМКУ розглядає 4 справи про концентрації — у вигляді набуття опосередкованого контролю над ПАТ "Мотор Січ", — в рамках яких досліджується вплив заявлених транзакцій на стан конкуренції на задіяних товарних ринках. Зокрема, авіаційних двигунів для літаків та вертольотів, їх технічного обслуговування та ремонту.

Про це йдеться у прес-релізі відомства на офіційному сайті АМКУ.

"Не дивлячись на те, що вчора покупець акцій ПАТ "Мотор Січ" відкликав заяви про надання дозволу на концентрації, АМКУ продовжує здійснювати дослідження питання набуття акцій ПАТ "Мотор Січ" без отримання дозволу АМКУ, розпочате за власною ініціативою", — заявляють в Антимонопольному комітеті. 

В межах повноважень АМКУ проведе оцінку продажу стратегічного підприємства "Мотор Січ" на відповідність конкурентному законодавству.

Нагадаємо, Віце-прем'єр-міністр — міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський заявляв, що уряд виступає за те, щоб стратегічні українські підприємства залишалися в Україні, він розуміє важливість залучення інвесторів до "Мотор Січ", але йому "абсолютно не потрібні жодні посередники в пошуку інвесторів".

Як повідомляли "Українські Реалії" 7 серпня, президент групи DCH Олександр Ярославський заявив, що прокуратура наклала додатковий арешт на акції "Мотор Січ" після того, як китайські інвестори разом із DCH оголосили про спільну заявку в АМКУ про купівлю акцій, та поскаржився на тиск і попросив президента Володимира Зеленського втрутитися в ситуацію.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро