ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Twitter відновив переговори про можливу купівлю TikTok

Twitter відновив переговори про можливу купівлю TikTok

355

Фото: Unsplash

Раніше Трамп заборонив американським компаніям проводити операції з власником додатку

Американська компанія Twitter провела попередні переговори з TikTok, який належить китайській ByteDance, про можливу купівлю. Раніше повідомлялось, що компанія Microsoft також розглядає можливість покупки TikTok, але вони припини свої переговори після заяв американського президента про закриття соцмережі в США.

Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на джерела Bloomberg та The Verge.

За даними WSJ, у Twitter зацікавлені тільки в американському сегменті соцмережі TikTok. Видання зазначає, що Twitter майже напевно буде потрібна допомога інших інвесторів, якщо компанія зважиться придбати частку в TikTok, так як ринкова капіталізація Twitter близька до 29 мільярдів доларів, а ціна за успішну нині соцмережу може досягати 30 мільярдів доларів.

У відповідь прохання прокоментувати переговори з Twitter, представник TikTok заявив, що компанія не коментує "ринкові чутки", повідомляє Bloomberg.

Телеканал CNBC раніше повідомляв, що компанія Microsoft також розглядає можливість покупки TikTok і готова заплатити від 10 до 30 мільярдів доларів.

Ввечері 31 липня видання New York Times повідомило, що американський технологічний гігант Microsoft веде переговори про придбання TikTok.
Цього ж дня президент США Дональд Трамп заявив, що його адміністрація розглядає можливість заборони китайської соцмережі TikTok. Зазначається, що китайська компанія становить загрозу національній безпеці США. Представники власника додатку наполягають, що не надають даних користувачів офіційному Пекіну. Потім Трамп дав 45 днів для продажу TikTok американській компанії. Але Microsoft призупинила переговори через всі ці події довкола китайського додатку.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро