ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Фонд держмайна продав у Кам'янці-Подільському колишній лікеро-горілчаний завод за 3,5 млн грн

Фонд держмайна продав у Кам'янці-Подільському колишній лікеро-горілчаний завод за 3,5 млн грн

361

Фото: Фонд держмайна

Завершився онлайн-аукціон з продажу будівель і споруд у Кам'янці-Подільському, де раніше знаходився лікеро-горілчаний завод

Серед об'єктів, які минулого тижня було продано в рамках "Малої приватизації", успішними були торги щодо незавершеного будівництва (будівлі, споруди, передавальні пристрої, які не введені в експлуатацію), законсервованого об`'єкта у Хмельницькій області, місті Кам'янець-Подільський.

Про це повідомляє Фонд державного майна України у Facebook.

"На об'єкт малої приватизації, який складається зокрема з виробничого корпусу, їдальні і складу готової продукції, претендували 2 підприємці. В результаті прозорих торгів його вартість зросла втричі  з 1,1 мільйона гривень до 3,5 мільйонів гривень", — йдеться в повідомленні.

Раніше цей об'єкт перебував на балансі державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт". Він числився як незавершене будівництво. Включений до переліку об’єктів державної власності, які підлягають приватизації в 2018 році (наказ ФДМУ від 27.03.2018 №447 "Про затвердження переліків об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2018 році" із змінами від 18.06.2018 №810), шляхом продажу на аукціоні без умов (наказ регіонального відділення від 24.04.2018 № 240 "Про приватизацію об'єкта державної власності малої приватизації  об'єкта незавершеного будівництва" із змінами від 20.06.2018 №398).

Як повідомляли "Українські Реалії", 6 серпня не відбулись повторні аукціони по восьми нафтогазових ділянках, бо зацікавлених взяти участь у боротьбі за право користуватися надрами не знайшлося.  

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро