ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Шмигаль розповів, як працюватимуть "вільні економічні зони" на Донбасі

Шмигаль розповів, як працюватимуть "вільні економічні зони" на Донбасі

388

Фото: Радіо Свобода

"Вільні економічні зони", тобто зони пріоритетного розвитку, на Донбасі — це ті зони, які вимагають певних пільг для бізнесу, для створення робочих місць. Сьогодні можна говорити про утворення таких зон в певній межі від лінії розмежування.

Про це розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю "Радіо Свобода".

"Стосовно створення привабливих умов для бізнесу (я навіть не кажу зараз, що інвесторів), який прийде на території, які сьогодні є тимчасово окупованими, який прийде на території, які сьогодні розташовані біля лінії розмежування, ми маємо декілька напрямів. Тобто це, звичайно ж, і податкові пільги, певні преференції з точки зору початку і ведення там бізнесу. Візія і концепція сьогодні є. Конкретні кроки Мінекономіки спільно з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій розроблять і представлять", — розповів Шмигаль.

Прем'єр додав, що це та стратегія і той шлях, які повинні дати змогу оживити ці території з точки зору бізнесу, створення робочих місць та наповнення місцевих бюджетів.

За словами Шмигаля, зони пріоритетного розвитку — це 15–20-кілометрова зона в межах від лінії розмежування.

"Зони пріоритетного розвитку — це ті зони, які вимагають певних преференцій для бізнесу, для створення робочих місць. Сьогодні ми можемо говорити про утворення таких зон в якійсь межі від лінії розмежування. Наприклад, 15-кілометрова зона, може, 20-кілометрова зона. Ми рахуємо ці речі зараз. І представимо їх", — зазначив Шмигаль.

Нагадаємо, новий керівник делегації України в Тристоронній контактній групі (ТКГ) у Мінську щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук запропонував надати Донецькій і Луганській областям статус вільних економічних зон. Проте експерти вважають ідею створення ВЕЗ на сході України провальною.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро