ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Продаж "Мотор Січі": Ярославський погрожує міжнародними судами

Продаж "Мотор Січі": Ярославський погрожує міжнародними судами

313

Фото: glavcom.ua

Група DCH Олександра Ярославського стверджує, що Антимонопольний комітет України (АМКУ) не має законних підстав відмовляти в дозволі на концентрацію акцій ПАТ "Мотор Cіч" ні китайським інвесторам підприємства, ні Групі.

Про це йдеться у заяві Групи, оприлюдненій на її офіційному сайті.

Зазначається, що така відмова була б виправдана, якби угода про концентрацію призводила до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на українському ринку, або в ній брали участь компанії, що входять до санкційних списків України.

"Ні перший, ні другий критерій не підходять до нашої спільної з китайськими партнерами заяви на концентрацію акцій "Мотор Січ"... АМКУ не має законного права відмовити у задоволенні нашої спільної з китайськими партнерами заявки на концентрацію акцій ПАТ "Мотор Cіч", — заявляють в DCH. Там попереджають, що якщо АМКУ не видасть згоду у встановлений законом термін або відмовить, то Група оскаржить ці дії в суді.

У Ярославського також стверджують, що через "неправомірні дії АМКУ і правоохоронних органів" всі інвестори українського підприємства перебувають в складній ситуації. "Арешт акцій не тільки не сприяє "забезпеченню збереженню майна", а навпаки, послідовно веде "Мотор Cіч" до знищення. Такий контекст подій дає акціонерам ПАТ "Мотор Cіч" всі підстави розглядати дії українських правоохоронних органів як тиск на бізнес і звертатися в міжнародні судові інститути, щоб покласти край цьому кричущому свавіллю і відновити свої порушені права", — попереджають в DCH.

Група також стверджує, що має достатньо фінансових можливостей для концентрації акцій підприємства без залучення фінансування зі сторони. "І ми будемо самостійно здійснювати повноцінний корпоративний контроль в довгостроковій перспективі. Виходячи з цього, ми докладемо всіх зусиль і використовуємо всі законні інструменти для того, щоб захистити як свої інвестиції, так і інвестиції наших китайських партнерів по ПАТ "Мотор Січ", — йдеться в заяві.

Як повідомляли "Українські Реалії", 4 серпня представники групи DCH бізнесмена Олександра Ярославського домовилися з китайськими інвесторами, які представляють Skyrizon Aircraft Holdings Limited, про розвиток українського авіабудування, зокрема запорізького ПАТ "Мотор Cіч". Того ж дня сторони подали до Антимонопольного комітету України спільну заяву про купівлю акцій "Мотор Січі".

6 серпня президент Володимир Зеленський закликав уряд, РНБО та СБУ оцінити вплив на інтереси держави приватизації та продажу корпоративних прав держпідприємств, зокрема "Мотор Січі".

7 серпня Ярославський повідомив, що прокуратура наклала додатковий арешт на акції "Мотор Січі". Водночас китайські інвестори заявили про намір захищати свої інвестиції в підприємство.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро