ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. В Україні стан інфраструктури і контрабанду моніторитимуть за допомогою супутників

В Україні стан інфраструктури і контрабанду моніторитимуть за допомогою супутників

508

Фото: mtu.gov.ua

Міністерство інфраструктури України планує залучати сучасні супутникові сервіси для моніторингу стану доріг, мостів, будівель та інших важливих об'єктів, а також їх будівництва.

Про це заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час зустрічі з головою Державного космічного агентства України Володимиром Усовим, інформує прес-служба міністерства.

Криклій також вважає, що супутникові сервіси допоможуть у боротьбі з морською контрабандою, незаконним видобутком природних ресурсів і попередженням надзвичайних ситуацій.

"Сьогодні супутникові сервіси дозволяють не лише виявляти вертикальні зміщення на різних об’єктах інфраструктури, у тому числі, критичної, а й моніторити роботу портів і будівельників, виявляти підозрілі судна у зонах можливої контрабанди та судна, які заходять у порти окупованого Криму, попереджувати незаконний видобуток піску і навіть контролювати дотримання температурного режиму перевізниками. І ми маємо це використовувати вже зараз", — сказав Криклій.

За його словами, це сприятиме покращенню екології та технічного стану інфраструктурних об’єктів, дозволить попереджувати ті чи інші надзвичайні ситуації природного або техногенного характеру. Крім цього, на думку міністра, дані супутників можна використовувати для створення транспортної моделі України.

Нагадаємо, у липні керівництво Адміністрація морпортів України і Національного центру управління та випробувань космічних засобів обговорили технічні можливості космічного моніторингу для відстеження випадків забруднення Чорного моря.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро