ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Суд зобов’язав Укрзалізницю погасити борги Донецької залізниці перед Сбербанком

Суд зобов’язав Укрзалізницю погасити борги Донецької залізниці перед Сбербанком

526

Фото: Укрзалізниця / Telegram

Господарський суд Донецької області задовольнив клопотання Державної виконавчої служби та визнав Укрзалізницю, як правонаступника Донецької залізниці, боржником у виконавчому провадженні, в межах якого Сбербанк стягував з Донецької залізниці 68 млн доларів.

Про це повідомило видання Finbalance.

27 липня Укрзалізниця заявляла, що українська "дочка" Сбербанку реструктуризувала її борги на суму приблизно 200 млн доларів, що підлягали погашенню до кінця липня. 

Як зазначалося, підписання угод відбулося впродовж тижня до вказаної дати з набранням остаточної чинності умов реструктуризації після прийняття відповідного рішення Нацбанком. Реструктуризація проведена на термін до 3 років з можливістю дострокового погашення.

У червні Укрзалізниця повідомила, що Велика Палата Верховного Суду визнала її правонаступником Донецької залізниці з дати держреєстрації акціонерного товариства — 21.10.2015. Як зауважувала УЗ, це означає, що УЗ буде зобов’язана погасити всі борги Донецької залізниці, не отримавши при цьому від останньої жодного майна до статутного капіталу.

При цьому, заданими УЗ, в ОРДЛО знаходиться понад 20 тис. вантажних вагонів УЗ, майже 6 тис. вагонів інших власників і стільки ж пасажирських вагонів та понад 300 локомотивів.

За приблизними підрахунками сума фінансових зобов’язань ДП "Донецька залізниця" перед кредиторами перевищує 6,5 млрд грн, зокрема перед Сбербанком — 3,5 млрд грн, ВТБ Банком — 1,2 млрд грн.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет оштрафував Укрзалізницю на 18 млн грн.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро