ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Рейдерська атака на "Еконію": компанія здобула першу перемогу в суді

Рейдерська атака на "Еконію": компанія здобула першу перемогу в суді

333
Рейдерська атака на Рейдерська атака на

Фото: econia.com.ua, 1news.com.ua

Київський апеляційний суд скасував ухвалу Печерського районного суду про арешт корпоративних прав компанії "Еконія", яка є виробником питної води і дитячого харчування "Малятко".

Про це повідомили у прес-службі компанії.

"Суд погодився з нашими доводами і визнав арешт незаконним. Це перша перемога після подій 9 липня, коли в компанії відбулися обшуки та арешт корпоративних прав в рамках кримінального провадження за ст. 190 ч. 4  ККУ (шахрайство)", — заявила партнер адвокатського об’єднання Arzinger Катерина Гупало.

Захист звернув увагу суду на неправдиві дані, вказані прокурором Романом Шененком у клопотанні про арешт корпоративних прав. Наголошується,  що, попри твердження прокурора, Анатолій Тітов ніколи не був власником майнового комплексу і паїв КПП "Золотоніська меблева фабрика" (майно фабрики після банкрутства 2008 року викупили власники "Еконії" та побудували завод з виробництва дитячого харчування — УР).

Читайте також: У Києві, Харкові та Одесі підприємці з кувалдами влаштували протест проти свавілля рейдерів

На думку Гупало, кримінальна справа є незаконною спробою переглянути судові рішення більш ніж десятирічної давності, якими підтверджено правомірність набуття права власності на майновий комплекс.

Юрист наголосила, що рішення Апеляційного суду є важливим, оскільки нівелює репутаційні ризики у роботі з контрагентами та виконанні договорів.

Як повідомляли "Українські Реалії", 9  липня поліція провела обшуки в київському офісі компанії "Еконія", на заводі в Золотоноші (Черкаська обл.) і в будинку президентки компанії.

У компанії заявили, що стали об’єктом третьої рейдерської атаки. У зв’язку з цим "Еконія" та представники середнього бізнесу звернулися до президента України Володимира Зеленського з проханням захистити їх від рейдерів та зареєстрували відповідну петицію.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро