Київський апеляційний суд скасував ухвалу Печерського районного суду про арешт корпоративних прав компанії "Еконія", яка є виробником питної води і дитячого харчування "Малятко".
Про це повідомили у прес-службі компанії.
"Суд погодився з нашими доводами і визнав арешт незаконним. Це перша перемога після подій 9 липня, коли в компанії відбулися обшуки та арешт корпоративних прав в рамках кримінального провадження за ст. 190 ч. 4 ККУ (шахрайство)", — заявила партнер адвокатського об’єднання Arzinger Катерина Гупало.
Захист звернув увагу суду на неправдиві дані, вказані прокурором Романом Шененком у клопотанні про арешт корпоративних прав. Наголошується, що, попри твердження прокурора, Анатолій Тітов ніколи не був власником майнового комплексу і паїв КПП "Золотоніська меблева фабрика" (майно фабрики після банкрутства 2008 року викупили власники "Еконії" та побудували завод з виробництва дитячого харчування — УР).
Читайте також: У Києві, Харкові та Одесі підприємці з кувалдами влаштували протест проти свавілля рейдерів
На думку Гупало, кримінальна справа є незаконною спробою переглянути судові рішення більш ніж десятирічної давності, якими підтверджено правомірність набуття права власності на майновий комплекс.
Юрист наголосила, що рішення Апеляційного суду є важливим, оскільки нівелює репутаційні ризики у роботі з контрагентами та виконанні договорів.
Як повідомляли "Українські Реалії", 9 липня поліція провела обшуки в київському офісі компанії "Еконія", на заводі в Золотоноші (Черкаська обл.) і в будинку президентки компанії.
У компанії заявили, що стали об’єктом третьої рейдерської атаки. У зв’язку з цим "Еконія" та представники середнього бізнесу звернулися до президента України Володимира Зеленського з проханням захистити їх від рейдерів та зареєстрували відповідну петицію.