ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Україна отримає €1,2 млрд допомоги від ЄС на відновлення після пандемії

Україна отримає €1,2 млрд допомоги від ЄС на відновлення після пандемії

383

Фото: FREEPIK

Європейський союз надасть фінансову допомогу у розмірі 3 млрд євро сусіднім країнам-партнерам на пом'якшення економічних наслідків пандемії коронавірусу. Україна отримає найбільшу частку — 1,2 млрд євро.

Про це повідомили у прес-службі Єврокомісії 11 серпня, пише "Інтерфакс-Україна".

"Ці програми макроекономічної підтримки надаватимуться на вигідних умовах на основі підписаних меморандумів про взаєморозуміння, в яких викладаються конкретні зобов'язання з проведення реформ", — заявив у вівторок Валдіс Домбровскіс, заступник голови Єврокомісії, що керує економічним блоком.

Меморандуми про взаєморозуміння вже узгоджені з Албанією, Грузією, Йорданією, Косово, Молдовою, Чорногорією, Північною Македонією та Україною. 

Виплата коштів у межах цих програм залежить від виконання попередніх політичних умов, включно з повагою демократичних принципів, прав людини і верховенства права.

Для кожного бенефіціара передбачено свій набір політичних умов.

Для України політичні умови стосуються управління державними фінансами, зміцнення адміністрації та верховенства права, реформи судової системи, конкуренції на газовому ринку, поліпшення ділового клімату і управління державними підприємствами.

Рішення про надання макрофінансової допомоги десятьом партнерам у контексті пандемії COVID-19 було запропоновано Єврокомісією 22 квітня, прийнято Європарламентом і Радою ЄС 25 травня 2020 року.

Нагадаємо, 23 липня Україна і Європейський союз підписали меморандум щодо нової програми макрофінансової допомоги. Програма розрахована на 12 місяців.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро