ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Співвласник "Сільпо" планує придбати агрофірму в екс-нардепів Буряків

Співвласник "Сільпо" планує придбати агрофірму в екс-нардепів Буряків

302

Фото: Фокус

Співвласник торгово-промислової групи Fozzy Group Володимир Костельман планує придбати ТОВ "Агрофірму "Оршевська" в агрохолдингу "Сварог Вест Груп".

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що купівлю планується здійснити через "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Холдинг Інвест".

Повідомляється, що Антимонопольний комітет може надати дозвіл на концентрацію "Холдинг Інвест" у вигляді придбання частки в статутному капіталі агрофірми "Оршевська", що забезпечить перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

Згідно зі звітом "Сварог Вест Груп", "Агрофірма "Оршевська" 2019 року скоротила чистий збиток на 28,7 % у порівнянні з 2018 роком  до 23,1 млн грн, виторг збільшила у 1,8 раза  до 199, 56 млн грн.

Довідка: Агрохолдинг "Сварог Вест Груп" об'єднує підприємства в Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській областях з земельним банком близько 40 тис. га. Він займається рослинництвом, тваринництвом і садівництвом. Агрохолдинг належить колишнім народним депутатам, братам-мільйонерам Сергію і Олександру Бурякам.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро