ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Ярославський хоче залучити $1 млрд інвестицій в Харківський авіазавод

Ярославський хоче залучити $1 млрд інвестицій в Харківський авіазавод

606

Фото: LIGA.net

Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський заявив про готовність залучити 1 млрд доларів інвестицій у відродження Харківського авіазаводу (ДП Харківського авіаційного виробничого підприємства).

Відповідна заява оприлюднена на сайті DCH.

Бізнесмен зазначає, що йому "як харків'янину небайдужа доля Харківського авіазаводу — гордості нашого міста". "Одними реорганізаціями та перестановками реального відродження підприємства домогтися неможливо. Планами ситий не будеш, колективу ХАЗ потрібні зарплати та гарантії збереження робочих місць, незалежно від того, хто і як їх дасть. А значить, заводу необхідна реальна підтримка держави та значні приватні інвестиції", — заявив Ярославський.

Він наголосив, що група DCH готова взяти відповідальність за відродження флагмана вітчизняного авіабудування та залучити в підприємство 1 млрд доларів інвестицій. З цієї суми 100 млн доларів планується направити на виплату боргів, 500 млн доларів — на добудову літаків, виробництво яких вже розпочато, і закладку нових; 400 млн — на програми розвитку.

Бізнесмен наголосив, що йому байдуже щодо формату участі в долі ХАЗ — покупка або приватно-державне партнерство. "Важливо не упустити час. Група DCH готова до відкритого обговорення своїх пропозицій і має намір докласти всіх зусиль, щоб врятувати ХАЗ для Харкова та України", — заявив Ярославський.

Нагадаємо, Харківське державне авіаційне виробниче підприємство входить до п’ятірки найбільших боржників із заробітної плати в Україні. За даними уряду, підприємство має приблизно 230 млн грн боргу по зарплатні.

13 серпня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Харківський авіазавод не планують віддавати у концесію. 

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро