ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Справа ПриватБанку проти Коломойського: суддя несподівано скасувала засідання

Справа ПриватБанку проти Коломойського: суддя несподівано скасувала засідання

392

Фото: 1news.com.ua

Суддя Печерського райсуду Києва Тетяна Остапчук без пояснень причин скасувала засідання суду у справі ПриватБанку проти Ігоря Коломойського. На засіданні мали виконати доручення іноземного суду — вручити бізнесмену повістку до суду Тель-Авіва. 

Про це повідомляє The Page з посиланням на представника Міністерства фінансів.

"Однак напередодні засідання до судді зайшов адвокат Коломойського, коротко переговорив з нею і вийшов. В результаті засідання не відбулося, а адвокат Коломойського швидко зник з будівлі суду", — розповів співрозмовник.

На його думку, основною проблемою тривалого розгляду судових позовів за кордоном є процедура формального повідомлення відповідачів-резидентів України. Останні використовують недосконалість судової системи України і ухиляються від отримання документів від судів інших держав. "Це взагалі якийсь неймовірний випадок, коли перед засіданням до судді заходить представник сторони, після чого саме засідання зривається", — висловив подив співрозмовник.

Нагадаємо, у грудні 2019 року ПриватБанк подав позов проти бізнесмена Ігоря Коломойського та ізраїльського банку "Дисконт" до окружного суду Тель-Авіва на суму 2 млрд шекелів (приблизно 600 млн доларів). Коломойського звинувачують в шахрайстві та відмиванні капіталу.

21 липня 2020 року ПриватБанк подав до суду штату Делавер (США) нову позовну заяву проти колишніх власників, яким закидає відмивання у США майже 800 млн доларів.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро