ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Білорусь готується до приїзду офіційної української делегації у Гродно, попри революційні події

Білорусь готується до приїзду офіційної української делегації у Гродно, попри революційні події

327

Фото: Укрінформ

На жовтень заплановано зустріч консультаційної ради ділового співробітництва у рамках Третього форуму регіонів Білорусі та України

У Білорусі очікують на приїзд офіційної української делегації на зустріч щодо співпраці, яка має відбутися в жовтні у Гродно, попри останні події.

Про це з посиланням на заяву Білоруської торгово-промислової палати повідомляє державне інформаційне агенство БЕЛТА.

Там завляють, що зустріч білорусько-української консультаційної ради ділового співробітництва пройде 8 жовтня у Гродно. На ній розглядатимуть "перспективні напрямки розвитку торговельно-економічної взаємодії та проблемні питання ведення бізнесу" та планується підписання двосторонніх контрактів.

Серед учасників анонсують посла Білорусі в Україні Ігоря Сокола та посла України в Білорусі Ігоря Кизима, главу ТПП Білорусі Володимира Улаховича та президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова.

Захід має проходити у рамках Третього форуму регіонів Білорусі та України 8-9 жовтня у Гродно. 

З цього повідомлення випливає, що у Білорусі очікують на продовження з Україною ведення торгівлі, попри революційні події.

Раніше повідомлялося, що на жовтень планується візит до Білорусі президента України Володимира Зеленського  він і Олександр Лукашенко повинні були взяти участь у Форумі.

Днями міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що поки ситуація в Білорусі не стабілізується, "було б необачним оголошувати якісь візити або ініціативи".

Як повідомляли "Українські Реалії", МЗС України оприлюднило заяву про результати виборів у Білорусі, у якій уникло заяв про невизнання результатів голосування. 

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро