ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Коронавірус приніс розробнику Angry Birds зростання прибутку на 160%

Коронавірус приніс розробнику Angry Birds зростання прибутку на 160%

340

Фото: Unsplash

Скорегований операційний прибуток Rovio виріс до 13,8 млн євро з 5,3 млн євро роком раніше

Компанія Rovio Entertainment, розробник серії популярних мобільних ігор Angry Birds, повідомила про збільшення скоригованого операційного прибутку за другий квартал на 160%. 

Про це з посиланням на звіт компанії пише Reuters.

"Ми досягли рекордної виручки від ігор, чому посприяла висока продуктивність наших ключових ігор",  сказала генеральний директор Rovio Entertainment Каті Леворанта.

Як пояснюють журналісти, це через те, що все більше людей віддавали перевагу іграм в якості розваги, поки вони були змушені проводити більше часу вдома через заходи проти COVID-19.

За повідомленням фінської компанії, скорегований операційний прибуток виріс до 13,8 млн євро з 5,3 млн євро роком раніше, а загальна виручка впала на 3,6% до 69,2 млн євро через зниження доходів від фільмів.

В Rovio пояснили, що результати були обумовлені підвищеним інтересом до продуктів компанії через пандемію коронавірсу, а також у зв’язку із більш низькими маркетинговими витратами.

"Загальний ефект від COVID-19, який проявляється в більшій кількості завантажень, щоденних активних користувачів і залученні гравців, досягнув піку наприкінці квітня",  сказала Леворанта.

Як повідомляли "Українські Реалії", раніше Spotify заявила, що їх операційний прибуток виріс на 10% у €479 млн за другий квартал 2020 року.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро