ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Ціни на нафту зростають на тлі очікувань зустрічі ОПЕК +

Ціни на нафту зростають на тлі очікувань зустрічі ОПЕК +

391

Фото: FREEPIK

На тлі очікувань засідання міністерського моніторингового комітету ОПЕК+ цього тижня ціни на нафту еталонних марок у понеділок, 17 серпня, зростають.

Про це повідомили в "Інтерфакс-Україна".

На лондонській біржі ICE Futures станом на 8:19 жовтневі ф'ючерси на нафту Brent торгувалися по 45,20 доларів за барель — це на 0,4 долара вище за ціну на закритті попередньої сесії.

Водночас вересневі ф'ючерси на WTI на торгах Нью-Йоркської товарної біржі станом на 8:19 подорожчали на 0,44 долара — до 42,45 долара за барель.

"Ціни на нафту в п'ятницю знизилися, проте продемонстрували зростання за підсумками тижня: Brent додала 0,9 %, WTI — 1,9 %. Ринок підтримали дані про зниження запасів нафти в США третій тиждень поспіль. Водночас Міжнародне енергетичне агентство минулого тижня знизило прогноз нафтового попиту в 2020–2021 роки", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цього тижня трейдери очікують на засідання міністерського моніторингового комітету ОПЕК+, запланованого на 19 серпня.

"Очікується, що зустріч ОПЕК+ на цьому тижні не принесе великих сюрпризів, а скорочення виробництва продовжиться, як було встановлено в квітні", — пишуть аналітики OCBC.

Нагадаємо, Міжнародна міжурядова організація ОПЕК збільшила оцінку падіння зростання попиту на нафту 2020 року на 100 тисяч барелів на добу в порівнянні з оцінкою, зробленою місяцем раніше, до 90,6 мільйона барелів на добу. 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро