ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Продаж столичного готелю "Дніпро" оскаржують в суді

Продаж столичного готелю "Дніпро" оскаржують в суді

617

Фото: radiotrek.rv.ua

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов про визнання протиправним та скасування результатів аукціону з продажу столичного готелю "Дніпро".

Про це повідомляє прес-служба суду.

Уточнюється, що йдеться про скасування наказу Фонду держмайна України від 29 липня 2020 року № 1268, яким було затверджено протокол про результати електронного аукціону з продажу державного пакета акцій розміром 100 % статутного капіталу ПрАТ "Готель "Дніпро".

За даними суду, разом із позовом надійшла заява щодо його забезпечення, в якій позивачка просить суд зупинити дію вищевказаного наказу та заборонити Фонду держмайна вчиняти будь-які дії щодо подальшого проведення приватизації цього об’єкту.

Позивачка вважає, що Фонд держмайна затвердив цей наказ із порушенням норм чинного законодавства, тому він підлягає скасуванню. "Наразі судом вирішується питання наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі",  повідомили в суді.

Як повідомляли "Українські Реалії",  15 липня Фонд держмайна провів аукціон з продажу готелю "Дніпро". Об'єкт придбала компанія ТОВ "Смартленд" більш ніж за 1 млрд грн. Ця сума перевищила початкову ціну в 13 разів. 

"Дніпро" купив засновник української кіберкоманди Natus Vincere Олександр Кохановський разом з партнерами. На місці готелю планують реалізувати великий кіберспортивний проект.

Як зазначалося в умовах аукціону, новий власник має зберегти основний вид діяльності готелю (номерний фонд не менше 100 номерів, категорію готелю не нижче "чотирьох зірок", слово "Дніпро" у назві), а також погасити протягом трьох місяців заборгованість готелю із заробітної плати, заборгованість перед бюджетом і прострочену кредитну заборгованість, якщо вони є.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро