ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,46
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Ощадбанк відмовив Центренерго в кредиті на закупівлю палива

Ощадбанк відмовив Центренерго в кредиті на закупівлю палива

569

Фото: reform.energy

Центренерго на початку липня заявило про плани залучити 1,3 млрд грн кредитних коштів у державних Ощадбанку та Укргазбанку (Київ) для закупівлі палива

Державний Ощадбанк відмовив ПАТ Центренерго в наданні кредиту на закупівлю палива.

Про це прес-служба Центренерго повідомила у коментарі Енергореформі.

"Ощадбанк надіслав нам офіційний лист з відмовою, очікуємо відповідь від Укргазбанку", — йдеться у повідомленні.

"Банк аргументував свою відмову тим, що ключові фактори ризику не відповідають вимогам його внутрішніх нормативних документів", — відзначили в прес-службі.

Як повідомлялося, Центренерго на початку липня заявило про плани залучити 1,3 млрд грн кредитних коштів у державних Ощадбанку та Укргазбанку (Київ) для закупівлі палива.

За словами в. о. гендиректора компанії Олександра Корчинського, компанія відчуває дефіцит оборотних коштів, що пов'язано, зокрема, із заборгованістю ДП "Енергоринок" в розмірі 1,4 млрд грн перед нею за відпущену електроенергію.

Читайте також: ПриватБанк вимагає відводу судді у справі офшорів Суркісів

Голова Міненерго Ольга Буславець заявляла про намір міністерства сприяти Центренерго в переговорах з державними банками.

Господарський суд Києва переніс на 27 серпня підготовче засідання у справі за позовом ПАТ "Центренерго" до ДП "Енергоринок" про стягнення 1,699 млрд грн боргу.

Центренерго експлуатує 23 блоки (18 — пиловугільні і 5 — газомазутні) на Вуглегірській, Зміївській та Трипільській ТЕС сумарною встановленою потужністю 7690 МВт. Державі в особі Фонду держмайна належить 78,3 % акцій товариства.

Як повідомляли "Українські Реалії", господарський суд Донецької області задовольнив клопотання Державної виконавчої служби та визнав Укрзалізницю як правонаступника Донецької залізниці боржником у виконавчому провадженні, в межах якого Сбербанк стягував з Донецької залізниці 68 млн доларів.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро