ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 29,25
EUR 31,32
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Мінекономіки прогнозує прискорення інфляції через емісію гривні

Мінекономіки прогнозує прискорення інфляції через емісію гривні

426

Фото: з відкритих джерел

Інфляція прискориться, але темпи будуть нижчими, ніж прогнозувалося раніше. До кінця 2020 року на динаміку інфляції впливатиме посилення ролі кредитного каналу емісії грошей. Цей механізм використовуватиметься для підтримання бізнесу та запровадження антикризових заходів.

Про це йдеться в огляді Департаменту стратегічного планування та макроекономічного прогнозування Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

В огляді зазначено, що ціни також зростатимуть через підвищення складової собівартості товару, зважаючи на понесені в період карантину збитки та зростання цін на світовому ринку.

"У подальшому впродовж 2020 року очікується поступове зростання платоспроможного попиту, що дасть змогу отримати стримані темпи споживчої інфляції, які, з огляду на комплекс стримуючих чинників, будуть меншими, ніж прогнозувалося на початку року", — йдеться в документі.

Нагадаємо, в інфляційному звіті Нацбанку за липень йдеться про те, що за підсумками 2020 року економіка скоротиться на 6 %, але вже наступного року її зростання очікується на рівні 4 %.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро