ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Уряд виділив ще 117 млн грн на реконструкцію аеропорту "Одеса", але "заморозив" фінансування аеропорту Вінниці

Уряд виділив ще 117 млн грн на реконструкцію аеропорту "Одеса", але "заморозив" фінансування аеропорту Вінниці

694

Фото: biz.liga.net

Кабінет міністрів України додатково виділить 117,51 млн грн для пришвидшення реконструкції злітної смуги міжнародного аеропорту  "Одеса".

Про це повідомив прем’єр міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 19 серпня, інформують "Українські Реалії". 

Виділення цих коштів передбачено Державною цільовою програмою розвитку аеропортів на період до 2023 року, зміни до якої Кабмін затвердив на сьогоднішньому засіданні. "Уряд напрацював рішення, яке дозволить пришвидшити завершення реконструкції злітної смуги аеропорту Одеса, яке вже перебуває на завершальній стадії. Буде додатково виділено 117 мільйонів на проєктно-кошторисну документацію", — сказав прем’єр.

Також уряд включив до вказаної держпрограми проектування та будівництво аеропорту "Мукачево", який, на думку Шмигаля, стане стратегічною складовою Західного транспортного вузла України та сприятиме розвитку інфраструктури п’ятого Критського транспортного коридору. На реалізацію цього проекту необхідно 30 млн грн. 

Разом з тим Кабмін виключив аеропорт Вінниці з переліку об’єктів, на які передбачалося державне фінансування у розмірі 1013,54 млн грн. Зокрема, Міністерство інфраструктури виділило 300 млн грн на реконструкцію цього аеропорту 2019 року, проте фінансування не відбулося. "Процедура відбору генерального підрядника на виконання будівельних робіт через численні скарги від учасників процедури закупівлі до Антимонопольного комітету тривала з червня до листопада 2019 року, коли фактично було укладено договір з генеральним підрядником", — написав народний депутат Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, 18 серпня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль домовився зі Словаччиною про відновлення роботи аеропорту "Ужгород".

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро