ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Уряд знову змінив правила на енергоринку на вимогу Енергоатома

Уряд знову змінив правила на енергоринку на вимогу Енергоатома

349

Фото: ua-energy.org

Кабінет міністрів України знову вніс зміни до постанови про спеціальні зобов'язання (ПСЗ) на оптовому ринку електричної енергії.

Відповідну постанову уряд затвердив на своєму засіданні 19 серпня, інформує УНІАН.

Як повідомив заступник міністра енергетики Юрій Бойко, ці зміни до постанови було підготовлено після відповідного звернення держкомпанії Енергоатом і необхідні для коректнішого обліку показника собівартості. "Зміни стосуються одного слова дев'ятого пункту. З метою коректнішого обліку показника собівартості пропонується у формулі визначення ціни покриття собівартості використовувати не повну, а виробничу собівартість. Таким чином ми зможемо виключити ті види діяльності Енергоатома, які не стосуються функціонування ПСЗ", — пояснив Бойко.

Нагадаємо, 5 серпня Кабмін вніс зміни до положень про ПСЗ на ринку електроенергії, зобов'язавши держкомпанію Енергоатом продавати приблизно 50 % своєї електроенергії, а Укргідроенерго — 30 % своєї електроенергії для потреб населення за ціною 1 копійка за кіловат-годину.

Однак в Енергоатомі розкритикували остаточний варіант урядової постанови про перехідну модель ПСЗ, заявляючи, що в ній з'явився дискримінаційний пункт, якого не було раніше.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро