ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Стало відомо, скільки акцизного податку з пального направлять до місцевих бюджетів

Стало відомо, скільки акцизного податку з пального направлять до місцевих бюджетів

590

Фото: pravda.com.ua

У порівнянні з першим півріччям 2020 року розмір відповідних часток збільшиться для більш ніж 1 тис. місцевих бюджетів

Кабмін на засіданні 19 серпня прийняв постанову, відповідно до якої у другому півріччі 2020 року до місцевих бюджетів спрямують приблизно 4 млрд грн акцизного податку з пального.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

"Кабінет Міністрів прийняв постанову "Про внесення змін до Порядку зарахування акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2020 році", якою унормував зарахування частини акцизного податку з пального до бюджетів місцевого самоврядування у другому півріччі",  йдеться у повідомленні.

Станом на 19 серпня на окремому балансовому рахунку Казначейства накопичено 1,2 млрд грн акцизного податку з пального, які очікують на розподіл між бюджетами органів місцевого самоврядування.

"Прийняте рішення дасть змогу щоденно в автоматичному режимі розподіляти частину — 13,44 % акцизного податку з пального між бюджетами органів місцевого самоврядування. Для місцевих бюджетів встановлюються частки, за якими акцизний податок зараховуватиметься до них у другому півріччі 2020 року",  пояснили у Мінфіні.

Відповідно до Бюджетного кодексу, розмір таких часток було визначено за даними реєстраторів розрахункових операцій, виходячи з фактичних обсягів пального, реалізованого у першому півріччі 2020 року.

У порівнянні з першим півріччям 2020 року розмір відповідних часток збільшиться для більш ніж 1 тис. місцевих бюджетів.

Як повідомляли "Українські Реалії", у середньому за липень ціна палива зросла на 0, 75 грн/л. Середня вартість А-92 становить 21,85 грн/л, А-95 — 22,89 грн/л, ДТ — 22,32 грн/л.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро