ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Уряд хоче звільнити від ПДВ окремі проекти з Польщею

Уряд хоче звільнити від ПДВ окремі проекти з Польщею

337

Фото: glavcom.ua

Кабінет міністрів України пропонує звільнити від сплати податку на додану вартість (ПДВ) окремі проекти з Польщею на період дії угоди між урядами двох країн.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Зазначається, що відповідну пропозицію зафіксовано в законопроекті щодо внесення змін до Податкового кодексу України, який Кабмін схвалив 19 серпня.

Згідно з документом, від сплати ПДВ пропонують звільнити операції з постачання товарів/послуг на митній території України, які здійснюються безпосередньо польськими підрядниками та їх представництвами в Україні відповідно до контрактів, укладених для реалізації проектів з розбудови та облаштування підрозділів охорони державного кордону.

Також нульову ставку ПДВ пропонується встановити для міжнародних автомобільних пунктів пропуску, проектів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту автодоріг західного регіону.

Наголошується, що такі податкові канікули діятимуть лише на період реалізації договору між урядами України та Польщі про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги від 9 вересня 2015 року. "Це дасть поштовх активізації співпраці між Україною та Республікою Польща й дозволить розблокувати реалізацію проектів розбудови інфраструктури пунктів пропуску західного регіону України", — вважають у Мінфіні.

Нагадаємо, наприкінці липня 2020 року голова МЗС України Дмитро Кулеба зустрівся зі своїм польським колегою у Варшаві. Сторони обговорили, зокрема, співпрацю у сфері енергетики, допуск українців в Польщу в умовах карантину, російську агресію проти України.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро