ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Глава Мінфіну пояснив, чому знову змінив керівника митниці

Глава Мінфіну пояснив, чому знову змінив керівника митниці

392

Фото: Міністерство фінансів України

Тимчасово виконуючого обов'язки голови Державної митної служби змінили через зволікання з реформуванням відомства.

Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко, передає "Інтерфакс-Україна".

"За моєю ініціативою уряд призначив нового тимчасового керівника митниці Андрія Павловського, який на сьогодні є заступником голови Держмитслужби. Причина цього кадрового рішення в тому, що реформа митниці має рухатися далі, вона не обмежується лише виконанням планових показників наповнення бюджету", — пояснив Марченко.

Він повідомив, що з червня митниця почала виконувати план із надходжень до держбюджету, наздоганяючи відставання на початку року. Проте, як стверджує міністр, останнім часом Держмитслужба зволікала з виконаннями доручень Мінфіну. "На жаль, останнім часом почастішали випадки зволікань із виконанням доручень Міністерства фінансів щодо подальшого втілення плану дій із реформування митниці. У нинішній складний період це неприпустимо", — сказав голова Мінфіну.

За його словами, зокрема, було постійне зволікання в питанні підготовки й переходу Держмитслужби до функціонування за моделлю єдиної юридичної особи, що є ключовим напрямом реформи до кінця цього року. "Крім того, ми дедалі частіше чули від бізнесу про відсутність будь-якої реакції з боку Держмитслужби на ті проблеми, з якими бізнес щодня стикається на митниці. Саме тому було ухвалено рішення здійснити кадрову ротацію", — додав Марченко.

Як повідомляли "Українські Реалії", 19 серпня Кабмін призначив Андрія Павловського на посаду т. в. о. голови Держмитслужби України. До цього вказану посаду обіймав керівник одного з департаментів ДМС Ігор Муратов.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро