ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. Українська компанія проведе моніторинг видобутку корисних копалин в Європі

Українська компанія проведе моніторинг видобутку корисних копалин в Європі

408

Фото: 24tv.ua/resources

Загальний бюджет 3-річного проекту Goldeneye становить 8,3 мільйона євро

Компанія EOS Data Analytics українського підприємця Макса Полякова отримала грант від Європейської Комісії на розробку систем аналізу супутникових даних при видобутку корисних копалин в Європі.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

 Загальний бюджет 3-річного проекту Goldeneye становить 8,3 мільйона євро. Основне завдання програми Goldeneye – поліпшити безпеку і знизити вплив гірничодобувної промисловості на навколишнє середовище, а також підвищити ефективність шахт і кар'єрів за рахунок комбінованого моніторингу з космосу і на землі.

"З Goldeneye ми не вирішуємо тільки одну проблему. Наша мета – об'єднати різні технології в платформу, яка може запропонувати інноваційні рішення як для бізнесу, так і для урядів і справити позитивний вплив на гірничодобувну промисловість в цілому", – говорить координатор проекту Марко Паавола з VTT.

Проект Goldeneye почнеться на п'яти пілотних майданчиках: рудник Пюхясалмі (Pyhäsalmi) в Фінляндії, рудник Трепча (Trep?a Mines Complex) в Косово, регіони Рудних Гор в Німеччині і округ міста Панагюріште в Болгарії, а також мідний рудник Рошіа-напування (Ro?ia Poieni) в Румунії.

За умовами програми Goldeneye, EOS Data Analytics забезпечить обробку даних із супутників.

Крім українських фахівців, в проект Goldeneye будуть залучені 16 європейських компаній, а координувати роботу об'єднаної групи буде Дослідницький Центр VTT, розташований в Фінляндії.

Як повідомляли "Українські Реалії", кількість діючих нафтових і газових бурових установок в світі в липні знизилося до рекордного мінімуму.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро