ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Економіка
  4. /
  5. ЄС дозволив Mastercard купити данську платіжну систему майже за 3 млрд євро

ЄС дозволив Mastercard купити данську платіжну систему майже за 3 млрд євро

356

Фото: finstat.info

Європейська комісія після проведення розслідування надала компанії Mastercard дозвіл на придбання ключових бізнес-підрозділів данської платіжної системи Nets. Сума угоди складе 2,85 млрд євро.

Про це повідомляє прес-центр Єврокомісії.

Зазначається, що купівля Nets дозволить Mastercard розширити можливості у сфері платежів у режимі реального часу 24/7. "Сьогоднішнє рішення гарантує збереження ефективної конкуренції та сприяє появі нового постачальника послуг платіжної інфраструктури в реальному часі в Європейській економічній зоні," — заявила виконавчий віце-президент Єврокомісії Маргарет Вестагер.

Про намір придбати платіжну систему в Mastercard заявили ще в серпні 2019 року, однак в ЄС висловили стурбованість щодо цього. Єврокомісія заявила, що ця угода може зашкодити конкуренції, що призведе до підвищення цін і обмеження вибору на ринку надання послуг керування. Тому Mastercard запропонували скласти угоду у формі концесії.

За даними PSM, сума угоди складе 2,85 млрд євро. Згідно з умовами, Mastercard використовуватиме технологію Nets для переказів в режимі 24/7, включаючи поширення, розвиток, модернізацію, модифікацію, продаж та інше. Також Nets передасть весь необхідний персонал і послуги, такі як консультаційні послуги і супроводження.

У Nets вважають, що злиття компаній сприятиме розробці нових платіжних рішень у реальному часі, які стають все більш популярними.

Після підтвердження покупки акції Mastercard виросли на 2 % на ранніх торгах на Уолл-стріт. Mastercard також планує розширити діяльність Nets за межами Північної Європи. Крім того, компанія розраховує на нові придбання у сфері платежів в реальному часі й в інших галузях.

Довідка: Nets є оператором найбільшої в Скандинавії платіжної системи. Вона обслуговує понад 400 тис. торгових точок.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро